X AUTOHAUX 2 парчиња 7-9 Автомобил Прилагодливи Предниот Браник Усна Splitter Кочење Вратоврска Род Бар Универзална Црвена

X AUTOHAUX 2 парчиња 7-9 Автомобил Прилагодливи Предниот Браник Усна Splitter Кочење Вратоврска Род Бар Универзална Црвена

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

【Димензија】Род Должина : 100mm / 3.94".Должината можат да бидат прилагодливи од 7" до 9". 【Материјал】Изработени од алуминиумска легура, цврсти и издржливи материјали за долго време услуга. 【Дизајн】Артикулирани врвот и на дното на зглобовите, кои ќе ви овозможи да се инсталира на секој агол.Тоа може да се обезбеди модерен изглед за во автомобил.Надградба на вашиот автомобил изглед. 【Бараат】производот ќе бара дупчење дупки во браник усна diffuser за да ја прикачите на возилото. 【Fitment】На прилагодливи предниот браник усна splitter кочење род одговара на повеќето автомобили.Тоа може да се обезбеди модерен изглед за во автомобил.Надградба на вашиот автомобил изглед.Се вклопат за повеќето автомобили.Должината можат да бидат прилагодливи од 7" до 9".Професионалната инсталација е препорачливо.Артикулирани врвот и на дното зглобовите, кој ви овозможува да се инсталира на секој агол.Производот ќе бара дупчење дупки во браник усна diffuser за да ја прикачите на возилото.Боја : Црвена.Материјал : Алуминиум Легура.Род Должина : 100mm / 3.94".Вкупна Големина : 180x20x11mm / 7.09"x0.79"x0.43"(L*W*H).Тема Големина : M5x0.8. Белешки : големината мери со рака, па тоа може да имаат малку 1-3 mm разлика. 2 x Браник Усна Splitter Кочење Род.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата