Naturetouch Портфолио Организатор, Padfolio со клипбордот и да го Заклучите Држачот за Интервју/Правен Документ, Писмо, Големина и Пишување Подлога и Папки Датотека и 2 Џебов

Naturetouch Портфолио Организатор, Padfolio со клипбордот и да го Заклучите Држачот за Интервју/Правен Документ, Писмо, Големина

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

【Пристоен A4 Конференција Папка】A4 Конференција Папка е направен на премијата и луксузни СТП кожа, која е на високо квалитетни и издржливи.Материјалот е мека и мазна.На засилен бода се уште и се тесни, нема тема на раб.Ова добро направен A4 бизнис padfolio е модерен и стилски, едноставно и класичната outlook покажува вашата личност, секогаш ги држи вашиот документ и хартија за безбедно и организирано. 【Мултифункционален Дизајн】 професионален дизајн A4 Конференција Папка секогаш се задоволат вашата потреба при пишување или со земање предвид. 2 картичка слотови за банкарски картички/бизнис картички/возачка дозвола.1 ракав за потврда/билети/notes/забава/ваучер. 1 молив носителот и 1 нерѓосувачки иверица.Пишување подлога е практична, пишување непречено без puncturing на хартија. 【Prefect Големина】A4 конференција папка покрие големина е : 32*25* 1cm(12.6*9.8*0.4 инч),може да се задржи 50-100 листови хартија.Padfolio accommodates А4 големина и Писмо, големина на хартија, листови или документи.Има повеќе дупки на двете страни да се задржи вашите датотеки станот и да се спречи хартија од тоа да биде укината. 【Преносливост & Лесни】 Оваа едноставна A4 портфолио е лесно за вашите да го носат околу, може да се стави во вашиот briefcase, satchels или ранци, кој е многу удобен и не дополнително оптоварување.Совршено да се користи како училиштето тетратка, канцеларија лаптоп, конференција папка, блок за цртање), memo (мемо книга, лични организаторот и за излет и сл. 【Идеален Подарок】A4 clipboard папка е идеален подарок за Божиќ Ден, Нова Година е Ден, Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Татковци' Ден, Мајки' Ден.Особено за студенти, канцеларија на персоналот, факултет, бизнис лице и студентите.Вашиот 100% задоволство е нашата Мисија.Ако имате било квалитетот проблем со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата