ZYLISS Контрола Paring Нож Set - Професионални Кујнски Прибор за јадење Ножеви Премиум германски Челик, 2-Парче

ZYLISS Контрола Paring Нож Set - Професионални Кујнски Прибор за јадење Ножеви Премиум германски Челик, 2-Парче

Това е достапна
DEN 1588.80
Количината на стоката:

3. 5" Paring и 4. 5" Serrated Paring нож совршен за пилинг и paring овошје и зеленчук.Безбедност touchpoints на врвот на сечилото за повеќе контролирани "лулка" движење и удобност одмор за палецот/index прст.заштитени и contoured рачка за мали и големи раце создавање кавга-бесплатно за маневрирање.Висок квалитет на германски челик, е остар жилет, рѓа-отпорни, отпорни, оцрни-бесплатно и лесно да се ре-изостри.Цел живот Zyliss - машина за миење Садови Безбедно останатите остар се мијат по миење.Големина : Нож го Поставите | Style Name : 2pc Paring Нож.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата