Магнетни Силна Масло Мозоци Plug Алатка Смена Клуч Против Scald за масло тавата се исцеди plug алатка мозоци plug алатка

Магнетни Силна Масло Мозоци Plug Алатка Смена Клуч Против Scald за масло тавата се исцеди plug алатка мозоци plug алатка

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, подобро вода-доказ, и потрајни.за масло тавата се исцеди plug алатка.Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, подобро вода-доказ, и потрајни.Високо-квалитетни магнетни камен со силна магнетна привлечност, не е лесно да падне.за одвод на приклучокот алатка.Премиум цврсти челични шипки за зголемување на отпорноста,тоа е лесно и практично да работат.Гума не се лизга рачка, ергономски дизајн, удобно и пазарот на енергија да се користи, не се намалува вашите раце.Само широка потрошувачка приклучок со смена, вршење на целиот процес во безбедна состојба.Спецификација : Состојба : Бренд new Material : Нерѓосувачки steel Color : Како на сликата show Application : Масло drain Package Листа : 1 * Масло Мозоци Plug Смена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата