BOXI Количина(1) HVAC Компресор Контрола Switch Компатибилен со 2003 2004 2005 2006 Hyundai Tiburon 2.0 L 2.7 L (го Заменува 971133A000 97113-3A000)

BOXI Количина(1) HVAC Компресор Контрола Switch Компатибилен со 2003 2004 2005 2006 Hyundai Tiburon 2.0 L 2.7 L (го Заменува 971133A000

Това е достапна
DEN 520.56
Количината на стоката:

Компатибилен со 2003 2004 2005 2006 Hyundai Tiburon 2.0 L 2.7 Л Заменува број : 971133 A000, 97113-3 A000. Ве молиме погледнете на листата слики за точен опис на делови вклучени во комплетот. 1 година гаранција.ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА - ве Молиме проверете опис или користите година/направат/модел паѓачкото бар и меѓусебно дел броеви за потврдување на компатибилноста пред купување.Ако не бидете сигурни дали оваа точка одговара за вашите возила, ве молиме порака за нас.BOXI е производител на високо квалитетни Авто делови.Компанијата има обезбедување на подобрување на технологијата и исклучителни перформанси решенија за домашните патнички автомобили, спортски автомобили, камиони.BOXI нуди широк спектар на револуционерни производи.Секој производ е тестиран за да се изврши како и оригиналниот единици и во многу случаи да се надмине произведува спецификација.Предмети ќе бидат испратени истиот ден или следниот работен ден (освен ако не е поинаку наведено), во зависност од времето на денот на продажба се затвора.Во зависност од точка(а) купување и локацијата на која предмети ќе бидат доставени, различни превозот методи се на располагање. 2003 Hyundai Tiburon База, GT 2.0 L L4 - Гас, 2.7 L V6 - Гас. 2004 Hyundai Tiburon База, GT 2.0 L L4 - Гас, 2.7 L V6 - Гас. 2005 Hyundai Tiburon ГШ, GT, SE 2.0 L L4 - Гас, 2.7 L V6 - Гас. 2006 Hyundai Tiburon ГШ, GT, SE 2.0 L L4 - Гас, 2.7 L V6 - Гас.Одговара на следниве возила : 2003 Hyundai Tiburon База, GT 2.0 L L4 - Гас, 2.7 L V6 - Gas2004 Hyundai Tiburon База, GT 2.0 L L4 - Гас, 2.7 L V6 - Gas2005 Hyundai Tiburon ГШ, GT, SE 2.0 L L4 - Гас, 2.7 L V6 - Gas2006 Hyundai Tiburon ГШ, GT, SE 2.0 L L4 - Гас, 2.7 L V6 - Гас Заменува OE Број : 971133 A000, 97113-3 A000 Пакување Included1 x Компресор Контрола Switch.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата