7-8мм Боцвана Ахат Чипови Монистра за Накит Одлуки Природни скапоцен камен Полу Скапоцени 34 ЏО НАДЗОРНИК

7-8мм Боцвана Ахат Чипови Монистра за Накит Одлуки Природни скапоцен камен Полу Скапоцени 34 ЏО НАДЗОРНИК

Това е достапна
DEN 167.76
Количината на стоката:

-Природни Боцвана Ахат Полу Скапоцен Камен. -Монистра, Големина : 7mm-8mm; Влакно Должина : 34 инчен; Околу 150-200pcs. -Дупка Големина : 1mm, Погодни за повеќето Жици или Тема. -Олово- - - - слободно и без Никел, Нема Штетни Материи. -Ние Може да го Прилагодите Накит, Контактирајте не за повеќе информации.Боја : Боцвана Ахат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата