100Pcs Висока Прецизност M6 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки и Барел Ореви Асортиман Комплет Мебел Врска Завртка Хардвер Асортиман Комплет

100Pcs Висока Прецизност M6 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки и Барел Ореви Асортиман Комплет Мебел Врска Завртка Хардвер

Това е достапна
DEN 1148.40
Количината на стоката:

Боја : Жолта.Големина : M6*40mm, M6*50mm, M6*60mm, M6*70mm, M6*80mm на завртки, M6*12mm барел ореви.Примена : Најдобро за собранието на кревети, cots и рамни парчиња мебел, исто така добри за статистика апарат, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.M6*40 10pcs.Тоа е погоден за електроника,DIY Лабораторија,3 D принтери,роботика,напојување,нож ,мотоцикл,направи батеријата напојува фан,безбедна фан на база на, велосипед поправка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата