Aviditi Лента Логика Повеќенаменски Двојно Еднострани Филм Лента, 3/4 Инчи x 60 Јарди - за Општа Намена Монтажа, Спојување, Занаети и Употреба (Office use (2 Ролни)

Aviditi Лента Логика Повеќенаменски Двојно Еднострани Филм Лента, 3/4 Инчи x 60 Јарди - за Општа Намена Монтажа, Спојување, Занаети

Това е достапна
DEN 531.36
Количината на стоката:

Општа намена винил филмска лента.Conformable, винил филм со акрил лепило.Идеален за спојување хартија или фолија. 3" core големина. 3/4" x 60 yds. (2 Парчиња) Лента Логика® Двојно Еднострани Филм Лента.Општа намена винил филмска лента.Conformable, винил филм со акрил лепило.Идеален за спојување хартија или фолија. 3" core големина.Лента Логика Двојно Еднострани Филм Лента е идеална за прикачување на материјали каде агресивна лепило со високи почетни сраснување е желба.Со постојан лепило на двете страни, со својот совршен лента за општа држи, монтажа и спојување апликации.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата