vchin Скара Покритие за Колман Roadtrip LXX LXE и 285, Водоотпорен Исчезнат Отпорни Капак Скара

vchin Скара Покритие за Колман Roadtrip LXX LXE и 285, Водоотпорен Исчезнат Отпорни Капак Скара

Това е достапна
DEN 381.12
Количината на стоката:

【Совршено се вклопуваат】Производ Големина : 36.2 L x 10.6 W x 21.6 H инч.Совршено се вклопува за Колман Road Trip ,LXX, LXE, и 285 кампување скари. 【Правец-Отпорни】Дизајн со двојно цртање ремени, тоа може да се задржи се покријат во место, и да ги елиминираат конфузија на поклопецот на летање далеку. 【Водоотпорен】Оваа покрие материјал нуди голема заштита од дожд и снег, како тие се високо водоотпорен. 【Исчезнат - Отпорни 】Овој специјални анти-бледнее ткаенина материјал експонати супериорен colorfastness, нема да избледи лесно во најжешките сонцето, да ги задржи вашите скара како нов целата година. 【Лесен за Употреба】Лесна инсталација и отстранување, лесно да се мијат и се чисти, и лесно да се чува во меморија торба.За да можете да имате добар шопинг искуство, ве молиме да се утврди големината на уредот, ви треба.Додека големината е во право, тие ќе работат добро.Во прилог на скара опфаќа големини, Vchin, исто така, има големини на оган јама опфаќа дека може да се заштити вашиот отворено скара опрема и имаат подолг живот.Ви благодариме за вашата поддршка!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата