BESTONZON 4pcs Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Термометар Носителот/Сонда Клип Носителот,се Работи за Температурата Читања(4.5 х 4.5 cm x 1 cm)

BESTONZON 4pcs Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Термометар Носителот/Сонда Клип Носителот,се Работи за Температурата Читања(4.5

Това е достапна
DEN 1058.40
Количината на стоката:

Температурата Клип за Пушачите, Скари, и Печки.Држи сонди и стабилно ниво за точни читање.Направен од флексибилни нерѓосувачки челик.Ставете на средината на клипот кога вметнување на температурна сонда за полесно прилагодување.Description It е објект за фиксација на термометар.Тоа води сонди и стабилно ниво за точни читање.Ставете на средината на клипот кога вметнување на температурна сонда за полесно прилагодување.Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, кој casue штета на човекот.Функција - Боја : Сребро - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Size : x 4.5 4.5 х 1 cm - Собна Температура Клип за Пушачите, Скари, и Печки.- Држи сонди и стабилно ниво за точни читање.- Направен од флексибилни нерѓосувачки челик.- Ставете на средината на клипот кога вметнување на температурна сонда за полесно прилагодување.Пакет Including4 x Термометар Држачот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата