Chevrolet Поместена Вртливата Бар Столица со Назад

Chevrolet Поместена Вртливата Бар Столица со Назад

Това е достапна
DEN 3359.76
Количината на стоката:

Официјално Лиценцирани Уметност, Луксузен Часовник, Соочи Се.25 инчен Винил Beading Мажење на Врвот и на Страна за дополнителна Сила.Морски Одделение Винил Страни, Хром Позлатен Двојно Rung База.Седиштето Димензии : 14 x 14 x 5 инчи, Назад Остатокот Димензии : 2 x 16.75 x 8.5 инчи.Целокупната Димензии : 20 х 20 x 41.75 инчи.Оваа официјално лиценцирани хром бар столица со грбот, ќе ви обезбеди и вашите гости со удобни седишта, како и стилски акцент на вашиот игра просторија, гаража или колекција.Изметот седиште карактеристики автентична логото истакнати од страна на еластични морски одделение винил страни исечените со квартал инчен винил beading.Седиштето, исто така, вклучува луксузен часовник, баласт и 360 степени зглобот.Седиштето назад обезбедува додаде поддршка и дополнителна удобност.Хром двојно rung засилен нозе се изработени од тубуларна челик што е и лесен и издржливи.Донесе стилот, функцијата и удобноста на вашиот игра просторија, гаража или збирка со официјално лиценцирани хром бар столица со назад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата