Отпорен на вода Морски Стерео Покрие - Чад Обоени Тешки Брод Радио Заштитник Штит, со Флип-до Врата & Пролет Натоварени Ослободување Монтажа на Заптивка Вклучени - Pyl

Отпорен на вода Морски Стерео Покрие - Чад Обоени Тешки Брод Радио Заштитник Штит, со Флип-до Врата & Пролет Натоварени Ослободување

Това е достапна
DEN 986.64
Количината на стоката:

ОТПОРЕН на ВОДА : Држи морските радио заштитени од ветерот и морето спреј.Овој водоотпорен радио покрие гарантира дека вашите морски стерео е целосно затворена и не ќе бидат оштетени од тешките услови на животната средина.ЛЕСНО ДА ПРИСТАПИТЕ : Тоа може да се пофали флип-up врата и едноставно изворска ослободување механизам за полесно користење.Префрлување канали или прилагодување на јачината на звукот е лесно; можете да го користите главата единица е далечинскиот управувач или отстранете го поклопецот за да се направат било какви промени.ЧАДОТ ОБОЕНИ ДОМУВАЊЕ : Ова трајни морски стерео корица има затемнети преден панел, па уште може да се види контроли.Таа, исто така доаѓа со УВ-отпорни на домување да се задржи од добивање прегрее.ПОДДРШКА ПОЛИЦА ЗА РАДИО : Осигурува морски стерео / CD плеер ќе остане во место и покрај интензивна брод движења.Радио домување доаѓа со силна полица поддршка за доволна цврстина.ИЗДРЖЛИВИ РАДИО ОПФАЌА : Ова морските радио покрие мерки 9" W x 1.95" D x 4.10"H и е направен од тешки материјал за да бидете сигурни дека тоа може да се користи за подолг период на време.Тоа е многу лесно да се инсталира како и.Го Заштитува Вашиот Стерео Од Елементи - Црна База На Боја.Чадот Обоени Домување Прозорец - Монтажа Заптивка Вклучени.Пролет Натоварени Флип-До Врата - Димензии : 9" W x 1.95" D x 4.10"H. Поддршка на Полица Во Задниот дел На Домување За Радио.УВ Отпорни на Пластика.Го Заштитува Вашиот Стерео Од Елементи.Чадот Обоени Домување Прозорец.Пролет Натоварени Ослободување, Флип-До Врата.УВ Отпорни Пластика, Црна База на Боја.Димензии : 9" W x 1.95" D x 4.10"H. Боја : Црна | Пакувањето на Производот : Стандард Пакување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата