Д&П Стрелаштво Лак и Стрела за Возрасни Почетници Takedown Извивам Лак Стрелаштво Поставите 30 40Lbs за Лево и Десно Раце Лов Обука Пракса

Д&П Стрелаштво Лак и Стрела за Возрасни Почетници Takedown Извивам Лак Стрелаштво Поставите 30 40Lbs за Лево и Десно Раце Лов Обука

Това е достапна
DEN 1005.60
Количината на стоката:

ТРАЕН ЛАК И СТРЕЛА ЗА ВОЗРАСНИ.Мала тежина извивам лак,се подготви тежина : 30 LBS 40 LBS, 53.5" Лак должина, 9.8" се подготвуваат висина.Тежина : 1kg.ДОБАР КВАЛИТЕТ СТРЕЛАШТВО ПОСТАВИТЕ ВОЗРАСНИТЕ.Траен лак стој,Силна fiberglass екстремитети,по строги квалитетот за тестирање и користење на тест,може да се одржи доволно отпор и истегнување.СТРЕЛАШТВО ЛАКОВИ ЗА ВОЗРАСНИ И ПОЧЕТНИЦИ.Ambidextrous takedown извивам лак,може да се користи без оглед на левата рака и десната рака.ОВАА СТРЕЛАШТВО ПОСТАВУВА ВКЛУЧУВААТ : 1 PC Стрелаштво Лак,6 PCS Fiberglass Стрели,1 PC Лак String,1 PC Лак Жила,1 PC Рака Стража,1 PC Прст Стража,4 PCS Целна Трудови,4 PCS Целна Ноктите. 100% По-Продажбата На Поддршка.Без оглед на било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволително решение. 1 PC Стрелаштво Лак. 6 PCS Fiberglass Стрели. 1 PC Лак String. 1 PC Лак Жила. 1 PC Рака Гарда. 1 PC Прст Гарда. 4 PCS Целна Трудови. 4 PCS Целна Ноктите.Д&П Стрелаштво Takedown Извивам Лак за Возрасни Почетници за Десната и Левата Рака - 30lbs / 40lbs.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : . 1 PC Стрелаштво Bow6 PCS Fiberglass Arrows1 PC Лак String1 PC Лак Stringer1 PC Рака Guard1 PC Прст Guard4 PCS Целна Papers4 PCS Целна Ноктите.На концизни и јасни инструкции за инсталација упатство можете да ја завршите инсталацијата на лак екстремитети и bowstrings во најкусо време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата