YLHXYPP HiFi Bluetooth 5.0 Вакуум Цевки Засилувач USB DAC Стерео Приемник COAX/ОДЛУЧАТ Дома Дигитален Аудио Засилувач W/VU Метар

YLHXYPP HiFi Bluetooth 5.0 Вакуум Цевки Засилувач USB DAC Стерео Приемник COAX/ОДЛУЧАТ Дома Дигитален Аудио Засилувач W/VU Метар

Това е достапна
DEN 18292.32
Количината на стоката:

Со повеќе дигитални аудио влезови : Bluetooth 5.40 lb Package тежина : 1.1 канал систем, бас ефекти, е значително подобрена.Уникатни и неверојатни комбинација : интегриран засилувач со VU метар во целина во такви мини големина, кога уживаат Hi Fi музика, на покажувачот танцување во топла светлина со силна гроздобер чувства.09 lb Unique и неверојатна комбинација : интегриран засилувач со VU метар во целина во такви мини големина, кога уживаат Hi Fi музика, на покажувачот танцување во топла светлина со силна гроздобер чувства.Силна излезна моќ и ниска фреквенција излез : користете ТИ е amp IC TPA3221, секој канал може да излез 100 W(4Ω), одговараат совршено и лесно да се вози на сите 3-8Ω пасивни јазик, додава ниска фреквенција излез лесно да се поврзете активната јазик и да се изгради 2.Практична funtions за поедноставување на употреба : со полно работно функција далечинска контрола, сите подесувања може да се постигне од далечина; со текст селекција и индикатори, јасно да се покаже на работниот статус во реално време; алуминиум легура случај е специјално дизајниран, кул и единствени да декорирате вашиот десктоп простор.Аудио влез : Bluetooth / USB / Коаксијален / Оптички / RCAAudio излез : Банана говорникот приклучоци / Ниска фреквенција out Max излезна моќност : 100 W+100 W (4Ω)Исти отпорност : 3-8ΩSampling го оценувате поддржан од : USB влез : 96 KHz/24 Bit Bluetooth текст : 48 KHz/24 Bit COAX/ОДЛУЧАТ влезови : 192 KHz/24 Bit Treble / Бас прилагодување на опсегот : ±6d BSystem КОМПЈУТЕР-USB поддржан од : XP/W7/W8/W10/MAC/ Linux Frequency одговор : 20 Hz-20k Hz(±1d B) S/N сооднос : ≥98d BTHD : 0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата