Еволуцијата Лебди Водоотпорен Сува Торба – Професионални Авантура Опрема - се Тркалаат Врвот Компресија Вреќа за Kayaking, Пловењето, Планинарење, Риболов, Кампување ?

Еволуцијата Лебди Водоотпорен Сува Торба – Професионални Авантура Опрема - се Тркалаат Врвот Компресија Вреќа за Kayaking, Пловењето,

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

WHITEWATER ВОДИЧ ОДОБРЕН : Не дозволувајте им на реката впие вашиот работи, нашите сува торба нуди сигурна заштита и е изградена минатата.Тестирани на најтешките реки во Америка, ние знаеме што ќе се одржи без разлика на тоа што авантура носи.ТЕШКИ : Нашата торба е дизајниран за да ги задржи сите на вашите додатоци за безбедна и сува, изработена од дебел ПВЦ материјал цел да ги тепа.Можете да бидете сигурни вашиот опрема се уште ќе биде сува на крајот на патувањето, дури и по интензивен дожд и временските или нервира брод.УДОБЕН РАМО, РАКА : Фрли тоа преку рамото само како ранец или крст над градите за лесно раце слободно пешачење и носење.Нашите сува лошо, исто така, вклучува закоравени Г-прстен за супер лесно прилог на кајак, кану, ранец или брод.ВОДООТПОРЕН ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ : Не губат вашиот мобилен телефон за да елементи, овој торба вклучува издржливи, вода тесни заштита на тел торбичка со двојна двострано јасно пластика што ќе ви овозможи да ги преземат и да ги гледате сликите без да се земе телефонот надвор од случајот.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ НА ЦЕНИТЕ МОЖЕ да си ДОЗВОЛАТ : Совршен за авантура патување, експедиции, едрење, лов, ПОДДРШКА и секоја друга надворешна активност.Доволно големи за да се одржи toiletries, очила за сонце, камера, крпи, шише за вода или многу други лични предмети што сакате да ги задржите за да се исуши.Оди Екстремни, Останете Суви, Се Забавуваат!ЦЕЛ ТВОЕ ДЕНЕС!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата