Носорог Долина Креда Торба,Не излегуваат во јавноста Маратон Strawstring Торба Drawstring Magnesia Вреќа со Прилагодливи Појас Carabiner за Гимнастика, Маратон, Bouldering, Тежина-Кревањ

Носорог Долина Креда Торба,Не излегуваат во јавноста Маратон Strawstring Торба Drawstring Magnesia Вреќа со Прилагодливи Појас Carabiner

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

Drawstring затворање.ГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ - Направени од Dacron материјал надворешниот слој и мека сомотски внатрешниот слој, ова креда торба е водоотпорен и абразивни отпорни.ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЈАС - Ова ткаени појас може да се прилагоди до 42 инчи долго за да се исполнат различни вежба барања.Погоден за мажите и жените за лесно прицврстување на појас и постигнување на креда.ДВА НАЧИНИ НА НОСЕЊЕ - Доаѓа со carabiner за виси на вашиот сопствен појас или waistcoat; или можете да го закачите на половината појас.WIEDLY USE - Погодна за разни настани, како што маратон, дигање, гимнастика, крстот се вклопуваат, итн.ГОЛЕМИНА - Објект димензија : 6.5 x 5 x 2.76. Лесно се отвори и тесни, обезбедува нема протекување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата