GIFZES Играње Картичка Shuffler, Автоматски Покер Картичка Shuffler, Автоматски Батерија Управувана 2 Шпил Карти за Играње Довлечкаа за Дома Партија Клуб Мост Игра Покер

GIFZES Играње Картичка Shuffler, Автоматски Покер Картичка Shuffler, Автоматски Батерија Управувана 2 Шпил Карти за Играње Довлечкаа

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

【2 Deck Картички Shuffler Машина】Усвојува иновативни брзини на секоја страна, 2 палубата картичка shuffler може да рамномерно и прецизно возење на карти за играње во фиоката во брзо и непречено движење.Можете да ги Вметнете на картички во 2 дупки, и тие ќе се меша и да излезе од еден оддел и автоматски, одберете options > shuffle вашите картички со притискање на копчето. 【Брзо и Лесно да се користи】 : Меша брзо и ефикасно, одлична за големи димензии игри, турнири и настани.Батерија управувана картичка shuffler.Само треба притискање на едно копче, полесно на вашите картички од прирачникот довлечкаа.Бара 4*C батерии (не се вклучени). 【Лесни & е применливо】автоматско картичка shuffler е направен од високо квалитетни пластични, трајни, здрав и мала тежина во употреба, кој е многу удобен.Казино картичка shuffler одговара на сите стандардна големина картички. 2 Палуби на Картички Машина Големина : 7.87" x 3.74" x 3.94". 【Лесни & е применливо】автоматско картичка shuffler е направен од високо квалитетни пластични, трајни, здрав и мала тежина во употреба, кој е многу удобен.Казино картичка shuffler одговара на сите стандардна големина картички. 2 Палуби на Картички Машина Големина : 8.27" x 3.74" x 7.68". 【Идеален за Забава】 : На shuffler нуди полесно и помалку болно начин да се игра.Оваа фармацевт, исто така, прави совршен подарок за еден самостојно ќе донесе казино на било Лас Вегас фан!Додадете многу забавно за вас!Совршен за повеќето карти, карти за играње, мост картички, пластични картички, итн.Спецификации : 2/4/6 палуби на карти за играње може да биде внимателно да се мешаат во исто време, што е многу ефикасен и работната енергија.Тоа може да shuffle широк карти, карти картички, мост картички, пластични картички, итн., со широка практична изведба Едноставна операција, само притиснете го копчето за да извлечете картички.Точка Име : Automatic Картичка Shuffler Материјал : Пластика Број на Меша : 4 Палуби на Картички/6 Палуби на Картички Батерија : 4 x В Батерии (Не се Вклучени) Карактеристики : Трајни, Корисни, Convenient2 Палуби на Картички Големина : 20cm x 9.5 cm x 10cm/7.87" x 3.74" x 3.94" (Прибл.) 4 Палуби на Картички Големина : 21cm x 9.5 cm x 12.5 cm/8.27" x 3.74" x 4.92" (Прибл.) 6 Палуби на Картички Големина : 21cm x 9.5 cm x 19.5 cm/8.27" x 3.74" x 7.68" (Прибл.)Пакетот Вклучува : 1 x Автоматски Картичка Shuffler (Другите Не се Вклучени).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата