Homruilink Деца Wetsuits Shorty 3мм Neoprene Едно Парче Краток Нуркање Одговара со Назад Патент УВ Заштита Полно Тело Костим за капење за Пливање, Нуркање Сурфање Kayaking Нуркањето

Homruilink Деца Wetsuits Shorty 3мм Neoprene Едно Парче Краток Нуркање Одговара со Назад Патент УВ Заштита Полно Тело Костим за капење

Това е достапна
DEN 670.80
Количината на стоката:

neoprene, најлон. 3ММ Деца Wetsuit : Нашите кратки ракави деца wetsuits се направени на премиум двострано најлон крпа и neoprene материјал, анти-носат задржи топло,Спречување на телото против гребен повреди триење и убоди од медуза.Анти-Нула и Лесен За : Едно парче shorty wetsuits со Назад патент за лесно и исклучување ,безбедност дизајн за заштита на децата се изгребани од страна на патент.вратот отворање прави пополнување и пливање лесно.Имајте Пријатна и Безбедна : Ова Neoprene Wetsuit има најлон-neoprene изградба да се заклучи во топлина и да го задржи надвор на ладно.Имајте Пријатна, Супер Еластичен, UV Заштита, Носат-отпорни, Не-Исчезнува, Назад Патент чувајте ги вашите деца топло во ладно услови.Совршен за сите спортови на вода : нуркачка одговара е одлична за плажа оклопни, базен за пливање,капење, сурфање, скијање на вода, нуркање, сурфање, kayaking, нуркање, нуркањето, бела вода рафтинг, педалата интернат и сите спортови на вода.Кратко Sleeve Деца Wetsuit Гаранција : 30 дена Безусловна наплата, 24 часа на ден услуга, ако имате било какви прашања во врска со Костим за капење, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail систем.Карактеристики : Одлични водат ви обезбедува слободно движење без ограничување.дозволете вашите деца плива како слободни, како риба.Зад патент за лесно и исклучување,безбедност дизајн за заштита на децата се изгребани од страна на патент.Повод : Совршен за на плажа оклопни, базен за пливање,капење, сурфање, скијање на вода, нуркање.Спецификации : Материја : двострано најлон крпа,Neoprene.Боја : Сина/Црвена Големина : НИ Големина 6-15 Деца/Помлад Напомена : ве Молиме да се однесуваат на големината на табелата опис или пред да ја купите.Ние препорачуваме на оние кои се fatter треба да се избере поголем големина,мерењето може да се 1-3cm ,неточни грешки.Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата