Еј! Игра! Регулатива Големина Cornhole Торба Set - Трајни Платно Кеси со Влага Доказ Пластична Обвивка за Деца и Возрасни (8 Pack, Сината/Црвената) (80-BGBLU-ЦРВЕНО-8)

Еј! Игра! Регулатива Големина Cornhole Торба Set - Трајни Платно Кеси со Влага Доказ Пластична Обвивка за Деца и Возрасни (8 Pack,

Това е достапна
DEN 478.80
Количината на стоката:

Влага Доказ Пластични Лагер.Издржливи Платно Школка За Оптимални Игра.Исполнет Со Еко-Пријателски Пластични Монистра. 5.125 X 5.5 x 1 Инчи Секој. 15 Унца Тежина.Влага Доказ Пластични Лагер.Издржливи Платно Школка За Оптимални Игра.Полни Со Пластични Монистра. 5.125 X 5.5 x 1 Инчи Секој. 15 Унца Тежина.Супериорен кеси се од суштинско значење за играта на Cornhole.Овие Првенство Cornhole Грав Кеси се дизајнирани со оптимална playability во умот.Единствена влага контрола внатрешни работи лагер чува содржината сува додека апсорбирање на влијанието торба прави на табла.На трајни платно школка е изграден за да трае и обезбедува професионални се чувствуваат поврзани со повеќето високи крајот кеси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата