Bullnose Производи Оригинални Сина Мраз Риболов Врвот Надолу-Совет До - Чувствителни на Најмала Риба Каснувања - Одговара на Повеќето Врти Репортажите и Некои Помали п?

Bullnose Производи Оригинални Сина Мраз Риболов Врвот Надолу-Совет До - Чувствителни на Најмала Риба Каснувања - Одговара на Повеќето

Това е достапна
DEN 1031.76
Количината на стоката:

Рамка мерки 9" должина x 4.СОВРШЕНО РЕШЕНИЕ –Тоа е од суштинско значење дека знаете кога рибите почнуваат да покажуваат интерес во вашата мамка.Место прачка со клип на рамка и ќе се постави да оди.За да се спречи клип од кршење, позиција на род по вклучени инструкции пред да замине надвор во ладно време.Доаѓа со (1) клип за 3/4" се справи со риболов прачка.На пластичен клип е обичај прави да одговара на стандард ¾ " род се справи.5" широк x 8" висока.Поедноставно да имаат клип за секоја прачка за да се избегне за да се префрлите надвор додека риболов.ИНСТАЛИРАТЕ –Листата ги вклучува (1) ОРИГИНАЛНИ СИНА рамка, (1) род клип.Риболов прачка НЕ се вклучени.FIT – ОРИГИНАЛНИ СИНА Врвот Надолу-Совет До е ПОМАЛА верзија на Големо Црвено наменета за повеќето врти репортажите и некои помали пропорционална ленти.Направени од издржлив челик метал кој е тешка должност да го издржат најчестите мраз риболов услови.Замена Клипови кои се продаваат во пакети од (2).Поголем од двата модели, Големи Црвени е направен за поголем риболов со потешки линии, како и помали риболов и се полесни линии. ~Дополнителни Замена Клипови се продава одделно~.Забите на дното на рамка за контрола на ice Comes со (1) клип за 3/4" се справи со риболов прачка.Совет Надолу-Совет До рамката се продава одделно.Ширина : 4.На лулка движење е исклучително чувствителни на дури и најмала риба гризнувања.На клипови се направени за да се одржи стандард 3/4" род се справи, и се произведени надвор од најлон материјал кој ви овозможува да прикачите клип со леснотија.Претпазливост; Пластичен клип станува кршливи во ладна temps. ~Дополнителни Замена Клипови се продава одделно~Претпазливост; Пластичен клип станува кршливи во ладна temps.Кога е подготвен за употреба, едноставно се одвиваат рамката и да се обезбеди клип на род се справи.КВАЛИТЕТ - Овој објект е ново произведени производ на пазарот за да се осигурате дека имате стрес-слободен риболов искуство.Мраз Риболов Врвот Надолу-Совет До е направен од здрав метал со пати-up) дизајн.Должина : 9".За да се спречи клип од кршење, позиција на род по вклучени инструкции пред да замине надвор во ладно време.By купување на повеќе ОРИГИНАЛНИ БЛУЗ е го прави погодно да се постави еден по дупка додека седат назад и да чекаат за најмалото движење на риба залак.Во зависност од вашата локација, може да биде дозволено да имаат повеќе риболов дупки по license.ОРИГИНАЛНИОТ СИНА Мраз Риболов Врвот Надолу-Совет До одговара на повеќето врти репортажите и некои помали пропорционална ленти.Единствен Совет Надолу клипови се дизајнирани да седат на врвот на Врвот Надолу рамка и слободно да ротираат за да додадете поголема чувствителност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата