Montessori Куќа Кревет Полна Големина

Montessori Куќа Кревет Полна Големина

Това е достапна
DEN 1244.64
Количината на стоката:

2 Mama Bees Montessori Куќа Кревет е совршено парче за вашиот малку еден.Дали ќе се обидуваат да се направи безбедно на транзиција од креветчето за деца кревет или сте во потрага да се задржи спиење забава, оваа Куќа кревет рамка е добра опција.Се вклопува стандардна големина НАС душек.Направени од мебел одделение cedar дрво Погоден за домашна употреба во затворени простории Возраст препорака : 2+ години целосно во Согласност со сите CPSC барања Помина сите F963 играчка тестирање Ниска VOC ПВЦ Слободни Води Безбедно Не PFAS 5-година производителот од неуспехот се должи на изгние и гниење на дрво ве Молиме Имајте во предвид : Не се препорачува за деца под 24 месеци – мали делови и да падне опасност.Возрасни надзор се препорачува на сите времиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата