Сечилото Град Камп Hatchet – Тактички Чекан, Секира – 15 Опстанок Секира – Тешки-Должност Нерѓосувачки Челик Сечилото – Премија Лесни Backpacking Hatchet за Активности на Отво

Сечилото Град Камп Hatchet – Тактички Чекан, Секира – 15 Опстанок Секира – Тешки-Должност Нерѓосувачки Челик Сечилото – Премија Лесни

Това е достапна
DEN 1439.76
Количината на стоката:

ИДЕАЛНА ОПЦИЈА : Сечилото Град лов секира hatchet е-мора да има додаток за оние од вас кои сакаат отворено авантура.Се подготви себе си за екстремни кампување или пешачење ситуацијата и бидете сигурни дека ќе се neve фатени off гарда.ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашата hatchet со чекан е има тешки-должност нерѓосувачки челик ножеви кои ќе го положат тестот на времето.Тие се издржливи, здрав и отпорен на корозија, па тие не ќе бидат погодени од ' рѓа.ПРЕМИУМ РАЧКА : кампување секира доаѓа со премиум 14 5/8 инчи се справи со завиткани во paracord, лесен најлон kernmantle јаже, кој обезбедува удобен и здрав зафат наменета за екстремни ситуации.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Нашите тактички чекан, секира има 6 ¾ x 3½-инчен ножот што може да ви помогне да се подели дрво или отсечени јажето лесно и без никаков напор.На ножеви се супер-остри и издржливи, се одличен додаток за секоја кампување или на отворено патување.ИЗБОРОТ ПАРЧЕ : Ако сте оружје, ентузијаст, тогаш оваа опстанок секира е за вас!На мат црна заврши и издржлив дизајн го прават овој тактички чекан стојат надвор, па тоа ќе биде голем плус за вашата колекција.Отпорен на корозија.Здрав.Издржливи.Отпорен на корозија.Здрав.Издржливи.Отпорен на корозија.Здрав.Издржливи.Отпорен на корозија.Здрав.Издржливи.Нерѓосувачки челик ножеви.Сечилото големина : 6 ¾ x 4 -инчен.Одлично за пешачење и кампување.Тешки-должност дизајн.Мат црна стил;.Ултра-остар нож.Ние секогаш се стави на вашата сигурност и среќа во прв план.Тоа е причината зошто ние се потпираат на топ-квалитетни материјали и нови производни техники кои ќе ни овозможат да се развиваат иновативни производи кои се користат од страна на луѓе во целиот свет.Нашите неверојатна тактички секира е на тешки додаток дека не треба да се водат за исчезнати од вашиот ранец.Дизајниран за авантуристи, кои се секогаш во потрага по нов предизвик, ова се тешки-должност чекан е практична алатка која може да ви излезе од многу опасни ситуации.Сечилото Град лов секира hatchet е-мора да има додаток за оние од вас кои сакаат отворено авантура.Се подготви себе си за екстремни кампување или пешачење ситуацијата и бидете сигурни дека ќе се neve фатени off гарда.Сечилото Град лов секира hatchet е-мора да има додаток за оние од вас кои сакаат отворено авантура.Се подготви себе си за екстремни кампување или пешачење ситуацијата и бидете сигурни дека ќе се neve фатени off гарда.Отпорност на resistant Sturdy Durable.Сечилото Град лов секира hatchet е-мора да има додаток за оние од вас кои сакаат отворено авантура.Се подготви себе си за екстремни кампување или пешачење ситуацијата и бидете сигурни дека ќе се neve фатени off гарда.Отпорност на resistant Sturdy Durable.Сечилото Град лов секира hatchet е-мора да има додаток за оние од вас кои сакаат отворено авантура.Се подготви себе си за екстремни кампување или пешачење ситуацијата и бидете сигурни дека ќе се neve фатени off гарда.Отпорност на resistant Sturdy Durable.Сечилото Град лов секира hatchet е-мора да има додаток за оние од вас кои сакаат отворено авантура.Се подготви себе си за екстремни кампување или пешачење ситуацијата и бидете сигурни дека ќе се neve фатени off гарда.Отпорност на resistant Sturdy Durable.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата