Автоматско Картичка Shuffler Батерија Управувана 2 Палубата Автоматско Играње Картичка Shuffler Електрични Покер Машина Довлечкаа
Неодамнешно - 30 %

Автоматско Картичка Shuffler Батерија Управувана 2 Палубата Автоматско Играње Картичка Shuffler Електрични Покер Машина Довлечкаа

Това е достапна
DEN 431.76
DEN 301.00
Количината на стоката:

Она што ќе добиете : пакетот содржи 1 парче 2-палубата автоматско картичка shuffler (батерија, не се вклучени), тоа е практично shuffler за да можете да извлечете вашата картичка лесно и брзо и да ги задоволи вашата забава треба.Автоматско картичка shuffler : автоматско картичка shuffler може лесно да се извлечете до 2 палуби на картички брзо и ефикасно, што може да се спаси проблеми, Вие само треба да го вметнете картички во 2 дупки, и тоа ќе биде се меша и да излезе од еден оддел и автоматски, одберете options > shuffle вашите картички со притискање на копчето; Тоа се напојува со 4 АА батерии (не се вклучени); Тие се применуваат на секоја страна на shuffler да се игра картички во фах брзо, непречено, рамномерно и прецизно.Преносни да се носат : големината на автоматско картичка shuffler е прибл. 21 x 11,8 x 10 cm/ 8.3 x 4,6 х 3.9 инчи, кој е лесен и пренослив да се носат во случај е потребно тоа; може да се стави во вашиот ранец, што зазема помалку простор, убаво за патување.Спречување на мамење : прирачник меша лесно да лажеш, но автоматско картичка shuffler може да се избегнат ваквите проблеми; Со оваа картичка shuffler, можете да се избегнат досадно аргументи за мамење или недоволен довлечкаа, и да уживате во забавата на карти за играње.Широк спектар на примена : батеријата автоматски управувана картичка shuffler може да го спаси време на прирачник произволното пуштање и ќе ви овозможи да уживате во играта, Тоа е компатибилна со повеќето стандардни карти за играње или тесен мост стил картички, одлична за карти за играње, мост картички, пластични картички, итн.Батеријата управувани : автоматско картичка shuffler работи по електронски пат со 4 АА батерии (батерии не се вклучени), тоа е погодно за секојдневна употреба, заштеда на вашето време и енергија.Трајни производи за употреба : 2-палубата автоматско картичка shuffler направени од квалитетни пластични материјал е издржлив, здрав и лесен, не е лесно да попуштат и кавгата, може да ви послужи за долго време.

Клучни карактеристики

Color:
mixed color
Material:
plastic
Size:
as shown in pictures
Package include:
1 x Battery operated automatic card shuffler (batteries not included) :
Note:
Please allow a little error on the size due to manual measurement. :

Слични производи во категоријата