Copa Judaica Stoneware Природни Beaty Правоаголна Seder Плоча со Чаши во Патлиџани - Seder Плоча - Artisanal Дизајн - Додадете Елеганција на Вашиот Пасха Табела 13.5 Долго x 9.5 Широк - Чаши 2.25 x

Copa Judaica Stoneware Природни Beaty Правоаголна Seder Плоча со Чаши во Патлиџани - Seder Плоча - Artisanal Дизајн - Додадете Елеганција

Това е достапна
DEN 720.00
Количината на стоката:

УМЕТНИЧКИ JUDAICA : Ова artsy Seder плоча зема класичен стил и дава прекрасен модерен дизајн.seder плоча.ТРАДИЦИОНАЛНАТА ЕВРЕЈСКА ПОДАРОК : Дали сте во потрага за одмор присутни, или подарок за Еврејски домаќините, пријатели или колеги, не може да тргне наопаку со Copa Judaica е колекција на уметнички Еврејски предмети.Го прослават Seder со овој beutitiful и уметнички дизајн Stoneware Тиркизна Природни Beuaty Seder плоча со чаши од Copa Judaica.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата