Нова Рамнотежа на Жените се Трансформира Половина Zip

Нова Рамнотежа на Жените се Трансформира Половина Zip

Това е достапна
DEN 668.40
Количината на стоката:

91% Полиестер, 9% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.NB СУВА брзо сушење технологија повлекува влага оддалеченост од вашето тело за да ви помогне да работат надвор со леснотија.Текстура поврзана за сите-во текот удобност и премиум изглед.Атлетик одговара изграден да ги одберат градите, половината и колковите — совршени за активно движење со одговара дека не е премногу тесна.Стојат јака со патент за да го прилагодите вашиот изглед.Долги ракави, за целосна покриеност.Женска Нова Рамнотежа се Трансформира Половина Поштенски : : истакнати Половина Zip од Нова Рамнотежа испорачува дише, лесни удобност.Оваа halfzip има thumbholes да помогне да се обезбеди stayput се вклопуваат и да ја задржите вашиот зглобовите топли кога се движите.Плус, ова врвот е направен со raglan ракави за удобно се вклопуваат и NB суво за да ви помогнат да управувате со влага.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата