Powr-Flite PF28SV Широк Простор Sweeper Вакуум, 28

Powr-Flite PF28SV Широк Простор Sweeper Вакуум, 28

Това е достапна
DEN 773.76
Количината на стоката:

Зголемување на продуктивноста и чистење покриеност со широк 28" чистење на патот со речиси три пати на продуктивноста на традиционалните исправена vacuums.Подобрување на флексибилност - 5 нивоа на приспособување на висина на дршката брзо транзиција кон различни чистење површини, обезбедување дека нечистотии, прашина и остатоци се отстранети прв пат, без оглед на тепих висина.Подобрување на маневрирање и лесно да се чисти тешко да се постигне места со низок профил дизајн.Зголемување на продуктивноста и чистење покриеност со широк 28" чистење на патот со речиси три пати на продуктивноста на традиционалните исправена vacuums.Подобрување на флексибилност - 5 нивоа на приспособување на висина на дршката брзо транзиција кон различни чистење површини, обезбедување дека нечистотии, прашина и остатоци се отстранети прв пат, без оглед на тепих висина.Подобрување на маневрирање и лесно да се чисти тешко да се постигне места со низок профил дизајн.На PF28 SV е моќен sweeper вакуум дека е голема можност за користење на повеќе кат типови и ќе ги собереш поголеми остатоци што често сабо традиционалните правосмукалки.Голем 3/4 bushel обновување торба и 60' кабелот ви овозможи да работат повеќе и промена кеси или кабелот локација помалку.Не трошат многу време за обука оператори, PF28 SV е едно копче операција ќе добиете и работи брзо.На PF28 SV е моќен sweeper вакуум дека е голема можност за користење на повеќе кат типови и ќе ги собереш поголеми остатоци што често сабо традиционалните правосмукалки.Голем 3/4 bushel обновување торба и 60 кабелот ви овозможи да работат повеќе и промена кеси или кабелот локација помалку.Воопшто не поминуваат многу време за обука оператори, PF28 SVs едно-копче операција ќе добиете и работи брзо.Зголемување на продуктивноста и чистење покриеност со широк 28" чистење на патот со речиси три пати на продуктивноста на традиционалните исправена vacuums Improve флексибилност - 5 нивоа на приспособување на висина на дршката брзо транзиција кон различни чистење површини, обезбедување дека нечистотии, прашина и остатоци се отстранети прв пат, без оглед на тепих висина.Подобрување на маневрирање и лесно да се чисти тешко да се постигне места со низок профил дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата