HONGTEYA Бебе Moccasins со Гумен Ѓон&Мека Единствена - Цветни Печати СТП Кожа Tassel Лак Девојки Балет Фустан Чевли за Деца

HONGTEYA Бебе Moccasins со Гумен Ѓон&Мека Единствена - Цветни Печати СТП Кожа Tassel Лак Девојки Балет Фустан Чевли за Деца

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

СТП кожа.Увезени.Гумен ѓон.Материјал - СТП + Гумен Ѓон,анти-се лизга на дното совршен за бебиња, години,Деца.СТИЛ - Посебни цвет дизајн на нашиот moccasins, изгледа многу шармантна и пријатен.ЛЕСНО - ЛЕСНО НА, ЛЕСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ, еластична глуждот бендот ја прави нашата moccs лесно да се стави на, полетување, и што е најважно, да остане на вашето дете нозе!.ГОЛЕМИНА - ве Молиме мерка на вашето бебе метри должина и додадете 0.5 cm да го изберат правото големина според нашите големина на табелата, со месеци само за референца.Ние печати со број 7 на дното на обувка 9.5 M НАС Деца, и печати број 8 на дното на обувка 11 M НИ Мало Дете.Бројот 7 и 8 се само нашите фабричките етикети, па немојте да се грижите.Ветување - Ако во било која точка да не сте целосно задоволни со вашиот HONGTEYA купите, сте добредојдени да се врати за замена пар или целосно враќање на средствата.Големина : 0-3 Месеци Бебе | Боја : Мека Единствена Поклон-whitef Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата