Wacoal женска Чипка Афера Chemise

Wacoal женска Чипка Афера Chemise

Това е достапна
DEN 1560.00
Количината на стоката:

65% Најлон, 35% Spandex.Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само.Chemise со мека луксузни ткаенини и опремени чипка bodice.Заврши должина 33".Прилагодливи ремени.Chemise со мека луксузни ткаенини и опремени чипка bodice.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата