YUCHENGTECH Сув Мраз Ладно Стапица Чаша Ладна Трап Сет Стакло Вакуум Jacketed Двоен Слој со 1L Примање Колба

YUCHENGTECH Сув Мраз Ладно Стапица Чаша Ладна Трап Сет Стакло Вакуум Jacketed Двоен Слој со 1L Примање Колба

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

Обично на производот ќе биде испратен во 1-4 работни дена и трае околу 27 работни дена за да стигне до вас.Опис на производот : Ова е 1 L стакло сув мраз ладно стапица, стакло w/додатоци,што се заштити и унапреди вашите вредни механички вакуум пумпа за производот.Вакуум изврши подобро и трае подолго, кога се користи со соодветна влезот стапица или филтер.Користете вметнати помеѓу вашиот дестилација апарати и вашиот вакуум пумпа.Карактеристики на производот : Висок квалитет и тешки Borosilicate 3.3 стакло за издржливост.Место ладно замка во мраз бања за целосна ефикасност. 35/20 сферични заеднички дизајнирани.Монтажни пластични 3/8"(10мм) црево barbs за максимизиран безбедноста за време на работата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата