Поло Ралф Лорен долна облека за Мажи 5 Pack Класичен Одговара Боксер Кратко

Поло Ралф Лорен долна облека за Мажи 5 Pack Класичен Одговара Боксер Кратко

Това е достапна
DEN 1380.00
Количината на стоката:

100% Памук.Увезени.Измијте ладно.Пакет од 5, Логото еластична корселе, Contoured торбичка со функционална клучалката лета, Везени лого на предната страна.Надградба на вашиот основите со овој Поло Ралф Лорен долна облека пакет од 5 боксер кратко, кој дише памук и потпис на логото корселе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата