Хадсон Бебе Унисекс Памук Наметки

Хадсон Бебе Унисекс Памук Наметки

Това е достапна
DEN 288.00
Количината на стоката:

100% Памук.Увезени.Еластична затворање.Машина перат.Сет вклучува координирање наметки.Направени со 100% памук.Меки, нежни и удобно на бебешка кожа.Оптимален за секојдневна употреба.Прифатлива, висок квалитет вредност пакет.Хадсон Бебе памук наметки се супер удобно и пријатно и функција разиграни модели за слатки соништа.Еластична бенд на дното и етапни вратот направи облекување и пелена промени едноставна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата