PDGJG Кујна Масло-Доказ Налепници Висока Температура самолепливи Отпорна Плочка Налепници Водоотпорен Нафта-Доказ Налепници Декорација Wallp (Боја : D: D)

PDGJG Кујна Масло-Доказ Налепници Висока Температура самолепливи Отпорна Плочка Налепници Водоотпорен Нафта-Доказ Налепници Декорација

Това е достапна
DEN 3324.72
Количината на стоката:

Направени од домашно МИЛЕНИЧЕ, отпорни на високи температури.Самолепливи и лесно да се инсталира.Нафта и нечистотија доказ, лесен за чистење.DIY слободни сечење, слободен комбинација.Широк спектар на употреба, кујна, фиоки, маси, итн.може да се користи.Материјал : PETSize : 90x60cm Color : Како на сликата show Quantity : 1 x кујна масло sticker Package Големина : за 30x15x3cm1.Направени од домашно МИЛЕНИЧЕ, отпорни на високи температури.2.Самолепливи и лесно да се инсталира.3.Нафта и нечистотија доказ, лесен за чистење.4.DIY слободни сечење, слободен комбинација.5.Широк спектар на употреба, кујна, фиоки, маси, итн.може да се користи.6.Мулти-боја опција, можете да го изберете моделот што сакате да го купите.Поради различни снимање агол и светлина, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата