Про-Лек Сардина Мамка Сос, 2 Унца

Про-Лек Сардина Мамка Сос, 2 Унца

Това е достапна
DEN 2306.40
Количината на стоката:

Изработени од 100 Проценти вистинска мамка.Зајакната со УВ Флеш.Натоварени со амино киселини да предизвика риба да се хранат.Се применуваат директно да се мамка или инјектираат во мамката.Ако сте љубители на ПРО-ЛЕК Сардина Мамка Нафта ќе оди ореви во текот на овој сос.Супер дебела, супер stinky чист raw сардина масло помеша со свежи земјата нагоре сардини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата