LEIWOOR 4 Парчиња/Сет за во Автомобил Капа Гуми Воздух Запечатување Капа Кристал Дијамант Универзална Вентил Капа Срцето Автомобил Декорација Автомобил Cccessories Авто Пр

LEIWOOR 4 Парчиња/Сет за во Автомобил Капа Гуми Воздух Запечатување Капа Кристал Дијамант Универзална Вентил Капа Срцето Автомобил

Това е достапна
DEN 166.80
Количината на стоката:

????[ Рачно изработени Пенливи Rhinestones ] - Нашите вентил капи се направени на Пенливи Rhinestones материјал, им даде на вашиот автомобил уникатен и ЛУКСУЗЕН изглед.Тоа е, исто така, совршен подарок за вашите семејства и пријатели. ????[ ABS Пластика & Анти- 'Рѓа ] - вентилот на Гумата капаците се направени од ABS пластика, обложени со полимер глина и вградени со rhinestones, анти-' рѓа функција да може ефективно да се спречи вентил од тоа да биде покриен со прашина, снег, површински, продолжување на животот на гумата. ????[ Ротирачки Нишка & Анти-Истекување ] - Во внатрешноста на капа е ротирачки тема структура, тоа може да се поставуваат цврсто со вентилот на гумата, ефикасно спречување на вентил од протекување. ????[ Универзален се Вклопува и Лесно Да се Инсталира ] - големината на капа е 0.59" * 0.51"/ 15*13mm(H*W).Тоа е универзална одговара за стандарден Американски (Schrader) вентили.Можете да го инсталирате не се потребни никакви дополнителни алатки, многу лесен и удобен. ????[ Ќе добиете] - Пакет содржи 4 пакет кристал вентил капи, може да ги исполни вашите мулти цел потреби.Боја : Темно-Сина Боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата