INVOKER Кампување Спиење подлога – 2.76 инчен UltraThick на Еластичноста, Пена, Брза Self-Inflating Изолирани Трајни Кампување Мат со Перница за Шатор Backpacking Патување и Туризам Возд

INVOKER Кампување Спиење подлога – 2.76 инчен UltraThick на Еластичноста, Пена, Брза Self-Inflating Изолирани Трајни Кампување Мат

Това е достапна
DEN 2172.00
Количината на стоката:

СУПЕР УДОБНО .ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА Доаѓа со складирање торба да се задржи на спиење подлога во мали димензии, кога пешачење или кампување.Надуени големина е 75.9" x 27.6" x 2.76", совршен за било отворено активност како backpacking, патуваат , Плажа кампување, автомобил патување или за кампување;.СУПЕР ТЕШКИ ТКАЕНИНА 2.76-инчен дебелина Flex Пена и отворено одделение солза-отпорни ткаенини обезбеди вашиот организам со многу удобно и стабилна спиењето, не грижете се за камења и гранки подземни ќе штета на воздух перница.се користи само за најсилните кампување опрема.Овозможува добар баланс помеѓу удобност и трајност.Тоа е Речиси НЕЧУЈНО, ВОДООТПОРЕН, Нема повеќе crinkly или писклив бучава, вашата совршена подлога за користење во вашиот шатор, вреќа за спиење, или било подот или тврда површина;.РИЗИК КУПУВАЊЕ Производство на производи кои ги задоволи клиентите е нашата главна цел.Обидете се со доверба, ако не ви се допаѓа тоа целосно, ве молиме пратете ни порака и ние ќе ви вратат, ние исто така, обезбеди бесплатна услуга за замена за живот, а на стока не треба да се врати, треба само да ни испратите порака!.Ви се преку глава со евтини мало спиење подлога?Дали сте во потрага за трајни, дебела и удобно кампување воздушен душек за активности на отворено? - Ве молиме, изберете нашиот производ. # Кампување Еластична пена гумени спиење мат донесува најновите Self-inflating технологија, а инфлацијата е завршено во 25 секунди, многу полесно отколку дува тоа со вашиот здив или друг пумпа, нема батерии се потребни. # Таа има висока R-вредност на 9.5 за 3-4 сезона употреба на целата година. # Мерки 75.9" долго со 27.6" широк и 2.76" дебела. # Направете камп насекаде со спиење подлога за кампување што е вода и rip-отпорни! # На најлон материјал е флексибилен и бучава-слободен бидејќи тоа е третирана со триење-отпорни TPU.Направен од супер издржлив материјал со екстра дебелина на 2.76 инчи Премиум ткаенини создаде луксузен & удобно се чувствуваат и spaceframe baffles понуди совршен стабилност и тежина дистрибуција.Дизајниран за страна или назад, прагови, кампување спиење подлога не дното надвор, без разлика колку ви се допаѓа да се постават!Можете да спие убедливо на вашата страна или назад!Дури и ќе седат на него!и речиси и не постои лимит на тежина.INVOKER е бренд на свој вид, кој е горд во продажба на единствена надворешна производи од највисок квалитет На производи за кои ние на пазарот се произведени со целосно разбирање дека тие треба да се користат од страна на нашите вредни потрошувачите најчесто се во очајна потреба и тешките временски услови.Затоа, ние силно веруваме дека тоа е наша должност е да ги прават да се чувствуваат како дома и да донесе мир во нивните умови преку обезбедување на повеќето удобно, преносни, и компактен отворено производи кои ќе ги даде утеха во било кој тип на необични услови кои една личност може да се соочи додека патуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата