Frabill Арктикот Оган Совет-Up Светлина, Мулти, Една Големина (1681)

Frabill Арктикот Оган Совет-Up Светлина, Мулти, Една Големина (1681)

Това е достапна
DEN 384.00
Количината на стоката:

Frabill Доверени Од Страна На Риболовците Од 1938 Година. Екстра-светли LED трепка црвено за подобри видливоста Еден клик за вклучување/исклучување.Повеќе опции за универзална прилог.Еколошки-пријателски, нема жива.Вклучува : две 1.5 v алкални батерии.Блескави светли црвени LED светлина лесно се вклопува во сите стилови на совет-up.Две позиција на и исклучување.Батериите се вклучени. (2 секој 1.5 Volt алкални).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата