Дизни Девојка е 3-Pack Мини Маус Кратко Sleeve Bodysuit Creepers

Дизни Девојка е 3-Pack Мини Маус Кратко Sleeve Bodysuit Creepers

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

Предвремени затворање.БУЏЕТ-FRIENDLY КЛАСИЧЕН ДИЗНИ : Мини Маус е сакан од сите генерации, па ако сте во потрага за совршен бебе туш подарок, ти најде тоа!Ги импресионира вашите најблиски со 3 удобен бебе девојка облека во различни графики и бои, кои никогаш нема да одат надвор на стил.Секој кој влегува родителство потреби носивост на бебето jumpsuits и ако тоа е Дизни, тоа секогаш е хит!.ЛЕСНО ДА се СТАВИ НА И ИСКЛУЧУВАЊЕ : Едно парче облека значи помалку напор за мајки и татковци, а не обратно.Кукла неа се брзо со нашите младата девојка облека' pullover дизајн, кратки ракави, рамо клапи и предвремени затворање!Во случај на големи протекување, тоа е полесно и повеќе санитарни да се повлече бебето creeper надолу во текот на вашето бебе е торзото наместо тоа влечење до над главата!.СИГУРЕН ПРИЛЕПУВА : Со нашите новороденче облека нема да има потреба да се гужва или се соблечам на вашето дете при менување на пелени.Многу подобро отколку zip до бебето rompers и бебето прагови; Патентите се скрши лесно додека прилепува ретко се направи!Сусам Улица е бебе creeper користи трајни без никел snap копчиња кои остане заклучена додека не одлучите да unfasten нив!.ИЗДРЖЛИВИ КВАЛИТЕТ : Polycotton е мека, еластичен, и дише ткаенина комбинација, која не солза, пилула, или се испружени.Бои се, исто така, живи и мирис, па вашата ќерка ќе изгледаат стилски и се чувствуваат удобен целиот ден!Се носат на центар, роденден или парк.МАШИНА ПЕРАТ : Нашето бебе работи за новороденче се пофали супериорен крои да се обезбеди трајност.Измијте го во машина користејќи благ детергент без да се грижиш за добивање дупки на жица, pilling, стеснувањето или боја крварење!Овие бебе спие носат и летна облека за девојки остане верен до големината, мазна и жив дури и по неколку мие.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата