Дополнителен Сет AloEx Црна Шампон 200ml. Јадев Коренот на Косата Стимулира Коса Harnn Ориентални се Креваше Косата Масло Третман за Сува страна на курирската служба DHL (До

Дополнителен Сет AloEx Црна Шампон 200ml. Јадев Коренот на Косата Стимулира Коса Harnn Ориентални се Креваше Косата Масло Третман

Това е достапна
DEN 1502.40
Количината на стоката:

✔ Alo Ex Црна Шампон 200ml.Јадев Коренот На Косата Се Стимулира Растот На Косата. ✔ Harnn ОРИЕНТАЛНИ се КРЕВАШЕ КОСАТА МАСЛО ТРЕТМАН ЗА СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА 142 ML. ✔ Хранливи Влакна Масло Третман Од Корисни Природни. ✔ Состојки Како Што Се Органски Argan Масло, Инките Од Кикирики Семе На Нафта, Органски Маслиново Масло И Ориз Трици Масло. ✔ Врати Сјај, Мазност И Волумен На Овошје И Оштетена Коса Предизвикани Од Зацврстување, Повторно Поврзување И Боење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата