Clarks Жените се Надеваме Roxanne Мокасина

Clarks Жените се Надеваме Roxanne Мокасина

Това е достапна
DEN 1050.48
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Пета Висина 1.49 инчи.Се Водат Гор Панели.Ortho Lite footbed.Мека перница технологија.Ултра-Лесни.Секојдневна чевли со направена детали ја опишува Надеж roxanne од Clarks колекција.Направени од премиум кожа, овој чевли карактеристики широк една рака над горната со копчето детали и скриени водат-гор панели.Внатре, еден ortholite footbed со мека перница технологија овозможува супериорна удобност идеален за сите ден носат и прошетка способност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата