xiaofeng214 14 Големини Кружни Игли за Плетење Поставите 2.25-10.0 mm Капчиња Игли за Плетење Ножици Игли за Шиење Комплет 40/80/100/120cm (Боја : 120cm)

xiaofeng214 14 Големини Кружни Игли за Плетење Поставите 2.25-10.0 mm Капчиња Игли за Плетење Ножици Игли за Шиење Комплет 40/80/100/120cm

Това е достапна
DEN 1210.80
Количината на стоката:

Високо Квалитетен Материјал Направен од премиум бамбус и ЈП.Тоа е безбедно, мека, еластична и може да се користи за долго време.PE Цевка - Тоа е помеко и полесни од метални игли, прави да се чувствуваат поудобно по шиење за долго време.Различни Спецификации - кружни игли за плетење поставите вклучувајќи 18 видови на различни specifictions.Тоа може да се користи во повеќето ситуации, кои може да ги исполни вашите различни потреби.Широк Апликации - кружни игли за плетење сет е идеален за повеќето ткаат DIY љубовник или почетник, кој е лесен за користење и ефикасни.Одличен Подарок - Тоа е добар подарок за некој кој како плетење.Тоа ќе ги направи среќни. 14 Големини Кружни Игли за Плетење Поставите 2.25-10.0 mm Капчиња Игли за Плетење Ножици Игли за Шиење Комплет 40/80/100/120cm Specifications : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Rope должина : 40cm/14.75 инчен,80см/31.5 инчен,100cm /39.37 инчен,120cm/47.24 cm На carbonized игли беа спарени со 14pairs 2.25 mm/2.75 mm/3.25 mm/3.75 mm/4.0 mm/4.5 мм/5.0 mm/5.5 мм/6.0 mm/6.5 mm/7.0 mm/8.0 mm/9.0 mm/10.0 mm(НИ Големина 1,2,3,5,6,7,8,9,10,10.5,10.75,11,13,15)Пакети : 14 X Кружни Игли за Плетење Needles1 X Мерка Gauge1 X Scissors3 X Предиво Игла 20 X Бод Markers1 X Лента Мерка 6 XKnittng Игли Заштитник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата