PinnacleT1 2 PC Дожд Барел Екран Мрежа Покрива Пребивање,Вода Колекција Кофи Резервоарот Дожд Бербата Алатка Заштитник со Drawstring за Надворешна Градина Дожд Кофи Буриња Ос

PinnacleT1 2 PC Дожд Барел Екран Мрежа Покрива Пребивање,Вода Колекција Кофи Резервоарот Дожд Бербата Алатка Заштитник со Drawstring

Това е достапна
DEN 2128.80
Количината на стоката:

Материјал - ЈП.Димензии - 37.4 Инчен,погоден за сите ветер буриња со дијаметар до 31.4 инч.Многу фино meshed нето спречува лисја од паѓање во снег барел.Лесен за употреба - само стави ред-meshed нето текот на кофи вода и да ја поправите тоа со помош на drawstring.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја контакти ни ако имате било какви прашања.Така што ќе можат подобро да се реши проблемот за вас.Боја : 2 Парчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата