ASICS на Мажите Гел-Вложување 7

ASICS на Мажите Гел-Вложување 7

Това е достапна
DEN 1053.12
Количината на стоката:

Синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ технологија амортизирање систем - Attenuates шок за време влијание фаза и се овозможува непречено транзиција кон midstance.Ortholite X-40 Sockliner - Оваа премија sockliner карактеристики повисок раст својства, обезбедувајќи одлична влага управување и високо ниво на breathability (Ortholite е регистрирана трговска марка на АТП Производство ДОО.).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата