Ретро Чисти Архивски Одделение Ткиво Хартија, Buffered, 24-Инчен од 36-Инчен, 12 листови

Ретро Чисти Архивски Одделение Ткиво Хартија, Buffered, 24-Инчен од 36-Инчен, 12 листови

Това е достапна
DEN 288.00
Количината на стоката:

Совршен за interleaving графики и фотографии или завиткување јоргани наметки и постелнина и други историски текстилни предмети.Овој пакет содржи дванаесет 24x36 инчен ткиво трудови.Тоа е Киселина слободни.Произведено во САД.Ретро Чисти-Архивски Одделение Ткиво Хартија : Buffered.Совршен за interleaving графики и фотографии или завиткување јоргани наметки и постелнина и други историски текстилни предмети.Овој пакет содржи дванаесет 24x36 инчен ткиво трудови.Киселина слободни.Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата