Новороденче Заврзана GownРуменило од Бакар Бисер

Новороденче Заврзана GownРуменило од Бакар Бисер

Това е достапна
DEN 646.80
Количината на стоката:

ПРЕМИУМ ПОЛИЕСТЕР/RAYON МЕШАВИНА – Направени со истите премијата поврзана ткаенина како нашата сакана swaddles, овој мек и еластичен gown врски на дното за лесно пелена промени—и има простор да расте.БОНУС ФУНКЦИИ – Нашите заврзана наметки функција уникатен прилепува да се направи облекување бриз, заедно со пати-во текот рака mitts да се спречи гребење.ТРЕНДОВСКИ, со ВИСОК КВАЛИТЕТ ДИЗАЈНИ – На Бакар Бисер гордееме на изработка на високо квалитетни производи кои секогаш изгледаат одлично на бебињата, мајки, или во вашиот расадник.Нашите заврзана наметки се едноставен, модерен, и секако да се воздигне секое бебе е стил.ПАР СОВРШЕНО СО БАКАР БИСЕР ПРОИЗВОДИ – Нашите трендовски, новородените заврзана наметки важнича вашиот омилен Бакар Бисер цртежи и модели.Тие се направени за да се координираат совршено со производи што веќе го поседувате и љубов!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата