Sony Cyber-Shot DSC-RX10 IV 4K Wi-Fi Дигитална Камера со 128GB Картичка + Батеријата & Полначот + Ранец + 3 УВ/CPL/ND8 Филтри + Tripod + Флеш + Комплет

Sony Cyber-Shot DSC-RX10 IV 4K Wi-Fi Дигитална Камера со 128GB Картичка + Батеријата & Полначот + Ранец + 3 УВ/CPL/ND8 Филтри + Tripod

Това е достапна
DEN 766.80
Количината на стоката:

КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА 13 ПРОИЗВОДИ Сите НОВИ Објекти со сите Производителот снабдени Додатоци + Полн САД Гаранции : . [1] Sony Cyber-Shot DSC-RX10 IV 4 K Wi-Fi Дигитална Камера + [2] преминат преку 128 GB SDHC U3 Картичка + [3] Резервни NP-FW50 Батеријата +. [4] Батерија Полнач + [5] 72mm (УВ/CPL/ND8) Филтри + [6] Vivitar HF-TR59 59" Tripod +. [7] PD Про 500 Флеш молчи снимање; Zeiss Vario-Sonnar леќа; електронски визир; вграден Wi-Fi и Bluetooth; плус повеќе!Се повеќе висока резолуција на сликите побрзо (до 95 MB/сек.) со овој преминат преку 128 GB SDXC UHS-I Класа 10 U3 V30 Мемориската Картичка.Зголеми вашиот снимање капацитет со овој моќен NP-FW50 Литиум-јонска батерија.Прецизноста Дизајн Про 500 Електронски Флеш со ЛЕД Светло во Видео е совршен додаток за секој гледа за рамномерно запалени предмети, што претставува намалување на црвенило на очи, или дополнителни моќ за telephoto снимање.Прецизноста Дизајн PD-MBP ILC Камера Прашка Ранец се дизајнирани да се приспособат на mirrorless меѓусебно објектив за дигитални камери со стандарден зум објектив во прилог, плус бројни додатоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата