Пинк Бела Сива Peony Цвеќиња Позадина Акварел Peonies Ѕид Mural Кора и се Држи Принцеза Девојка Соба Расадник Соба Флорални Оркестарот X355

Пинк Бела Сива Peony Цвеќиња Позадина Акварел Peonies Ѕид Mural Кора и се Држи Принцеза Девојка Соба Расадник Соба Флорални Оркестарот

Това е достапна
DEN 2375.76
Количината на стоката:

НАША ПРЕПОРАКА : Ако никогаш не сте се применува кора и се држи позадина ние би ви препорачуваме да вработат некој кој го знае она што го прави ИЛИ се определува за традиционалните не ткаени позадина како што не треба да се преклопуваат ленти.Треба некој да ви помогнат во спроведувањето на процесот.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : ⁎ ве Молиме изберете големина од паѓачкото мени ⁎ Ако ви треба посебен големина на ѕид mural ве молам напишете ми ⁎ Секој ѕид mural се состои од неколку панели.Колку панели ќе добиете зависи од големината на вашиот mural.НАША ПРЕПОРАКА : Ако сакате custom size позадина ве молиме цел со екстра инчи.Секогаш можете да се вратите на вашата позадина по апликацијата.Тоа е подобро да имаме повеќе позадини од помалку, бидејќи вашиот ѕид може да се нерамномерно во различни места. ✂.БОЈА ИНФОРМАЦИИ : ⁎ бојата на печатени мотиви може да се разликува малку од боја на екран, во зависност од екранот конфигурација. ⁎ Злато или Сребро бои за позадина - за да НЕ металик !!!Тие ќе бидат печатени во нијанси на жолта, праска и браун, без метален сјаен ефект.Нашите Мурали не само што е најлесен, но најбезбедно начин да се трансформира вашиот ентериер.Позадината и Мурали со Wallx Decal се АПСОЛУТНО безбедни за вас и вашите деца : * Ние користиме Еко Латекс Мастила * Здравствена заштита-вода-базирани Латекс Мастила се Целосно мирис за слободни * Тие се УЛ ECOLOGO, УЛ GREENGUARD GOLD Certified, отпечатоци се исполнат Ag BB критериуми * може да се применува позадина во спалната соба, бебе соба, дневна соба, итн. * Латекс мастила овозможи позадината за да биде згаснат / отпорен на вода за многу - многу - многу години.МАТЕРИЈАЛ ОПЦИЈА : ➽ Vlies / Не-Плетени позадина ➽ Винил германски Позадина НЕ-ПЛЕТЕНИ ПОЗАДИНА : * повеќето user-friendly, еко-пријателски позадини * Изработени од специјална смеса на природни и синтетички влакна, што ги прави да се перат и да се дише * Неверојатно лесно да се инсталира * Ставете е потребна САМО ЛЕПИЛО ПОЗАДИНА : * Лесно да се примени, лепак не е потребно * Штета-бесплатно отстранување * Нема остатоци лево откако ќе го отстраните од ѕидот * Не се обновливи, КАДЕ што МОЖЕ да се ПРИМЕНИ ВИНИЛ ТАПЕТ : ➜ Станот, сува, чиста, мазна површина : ѕидови, мебел, стакло, подот, дрво ➜ За подот, ламиниране е потребно ➜ Винил Тапет НЕ одговара за ѕид бои рекламира како дамка-отпорни или перат (како акрил, латекс).Овие бои се направена за да се спречи работите од лепење вклучувајќи винил материјал ➜ Ако вашиот ѕид неодамна беше обоен, почекајте најмалку 4 - 8 недели пред примена на позадината. ➜ Не за бетон или текстура површини.КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО Е НАШ ПРИОРИТЕТ, Ако објектот е различно опишана или оштетен, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ВЕДНАШ и да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние обично може да се реши проблемот веднаш без никакви понатамошни непријатности на купувачи, или со тоа што на местото на објектот или обезбедување на наплата.Ние сакате да бидете целосно задоволни со купувањето!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата