Деца Зимски Ски Водоотпорен Ракавици - Поздравниот-Доказ Топло & Мека Најлон со Патент Џеб Белезници за Момче & Девојка 2 Бои & Големина

Деца Зимски Ски Водоотпорен Ракавици - Поздравниот-Доказ Топло & Мека Најлон со Патент Џеб Белезници за Момче & Девојка 2 Бои & Големина

Това е достапна
DEN 698.40
Количината на стоката:

Одлична Заштита : површината користи поздравниот-доказ најлон и внатрешниот користи водоотпорен слој да се спротивстави на дожд и снег, и со ракавици играат улога на ветрот и топлината зачувување. 2-Прст Операција : На прсти на палецот и индекс на прстот се опремени со екран на допир функција, овозможувајќи ви да sensitively го допрете екранот на електронските уреди, дури и во на отворено.Назад Патент Џеб : Привлечни, но и практичен, можете да ги зачувувате копчиња, карти, промени, Cor Pak и други мали предмети, истовремено носејќи вас погодност и топло.Професионален Дизајн : Донесува 45¡ãcurve верзија за да се вклопи во вашата рака и и нудат посилен стисок.Издолжени ракави подобро поврзување на ски одговараат, што го прави ефикасно да се заклучи температура.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата