Само Inflating Спиење Подлога со Перница, Лесни Воздушен Душек Кампување Подлога, Надградба на Ultralight Гумени Спиење Мат Кампување Водоотпорен Backpacking Спиење Подлога за Ш?

Само Inflating Спиење Подлога со Перница, Лесни Воздушен Душек Кампување Подлога, Надградба на Ultralight Гумени Спиење Мат Кампување

Това е достапна
DEN 791.76
Количината на стоката:

[Надградба Изградена-во Нога Пумпа] кампување спиење подлога донесува најновите self-inflating дизајн, што го прави инфлацијата едноставен и хигиенски.Вие само треба да постојано чекор на надувување вентил дупка, и тоа може да биде исполнет во 1min.Не треба да се надува со рацете, устата, или пумпа.Надградена дефлација вентил може брзо разбивам. [Водоотпорен & Издржлив Материјал] Спиење мат кампување направени од 40 D најлон со TPU слој, имаат одлични носат-отпорни, и водоотпорен.Нема потреба да се грижите за воздух протекување.На саќе дизајн го прави тешко да се лизга и пауза, да ви понудат една ноќ на подобар сон, без писклив бучава.Со дебелина од 2.76 инчи (7cm), можете да спијат или да седат удобно на нерамна трева, плажа, или земјата.Максимална тежина е 660 lbs. [Ultralight & Преносни со Складирање торба] надградена backpacking спиење подлога е ultralight удобен и преносливо.Најмалата големина обезбедува максимална ефикасност!Тој тежи само 1,7 килограми и е опремен со количка за складирање торба за кои лесно може да се врши или се стави во торба.Тоа е многу погоден за кампување, планинарење, отворено авантура, и варијабилна.Складирање торба големина : 11*4.7 инчи. [Згусне Перница & attachable дизајн] кампување подлога со дебел перница за спиење е ергономски и поддржува телото на стрес на поени дали лежи рамно или на своја страна.Кампување подлога има копчиња на страна лесно да се поврзете две спиење влошки заедно да формираат еден двоен кревет.Само обидете се тоа!Уживаат повеќе простор и повеќе да се забавуваат. [Гаранција за квалитет & Гаранција] Ние сме убедени да им обезбеди на клиентите со високо-квалитетни кампување спиење подлога.Ако ви се 1% незадоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе предложи решение, што го прави сте 100% задоволни, па може да се купи без двоумење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата