SweatyRocks Жени е 2 Парче Секојдневен Лето без Ракави Сечење на Врвот Camisole со Шорцеви

SweatyRocks Жени е 2 Парче Секојдневен Лето без Ракави Сечење на Врвот Camisole со Шорцеви

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

Се повлече На затворање.Прашка дизајн може да ја истакнете вашата collarbone, што можете повеќе шармантна и фаќање на око.Две парче ракави сечење на врвот camisole и шорцеви во собата во кој цветни печати и еластична корселе.Карактеристики : Секси cami; кожата пријателски, луксузен и мала тежина; шик шпагети ремени, покажува вашиот тенок swan вратот и collarbone.Мода, секси и симпатична облека, одличен за Одмор, Летен одмор, Плажа носат или само повик носат.Ве молиме погледнете го детално големина за мерење на сликата пред да нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата