Замена на батеријата за GREENWORKS G-MAX 40V 29472 29462 20672 24322 29282 20292 20302 21332 29302 24252 29302 29662 24102 25302 2601402 29463 2601102 G-MAX 4 AH Li-Ion

Замена на батеријата за GREENWORKS G-MAX 40V 29472 29462 20672 24322 29282 20292 20302 21332 29302 24252 29302 29662 24102 25302

Това е достапна
DEN 3710.88
Количината на стоката:

Висок Квалитет - Нашите батерии се направени за да се точните спецификации исто како оригиналот на батеријата.Секој батеријата е со строгите спецификации откривање и се користи за тестирање, апсолутно се обезбеди безбедно и трајно користење на батеријата.Overcharge, со текот на испуштање, во текот на напон и краток спој заштита за подобри животниот век на батеријата.Батеријата Спецификации - Капацитет : 5000m Ah, ПОТ : 200.00 Пот, Тип : Li-ion, Напон : 40.00 V - Нова целосно декодираната чип работи само како оригиналот.Димензии : 167.10 x 81.50 x 87.20 mm Weight : 1350g / 47.62 оз.Сите батерии се Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, и CE. 12-месечна Гаранција и 14-дневниот Гаранција за Парите Назад.Ние сме професионални батеријата снабдувач, носејќи ништо име БАТЕРИИ.Ние поддршка глобална дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за сад и Канада . - Компатибилен Модел : GREENWORKS -MAX 40 V battery GREENWORKS 20672 battery GREENWORKS 24322 battery GREENWORKS 20292 battery GREENWORKS 20302 battery GREENWORKS 21332 battery GREENWORKS 29302 battery GREENWORKS 24102 battery GREENWORKS 25302 battery GREENWORKS 2601402 battery GREENWORKS 29463 батерија - Компатибилен Батеријата Дел Број : 2425226011022928229302294622947229662 G-MAX 4 AH Li-Ion - Ro HS одобрен за токсични слободни.- CE и ISO9001 Сертификат за обезбедување на квалитетот.Совети Пред да се Purchase Please потврди компатибилен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде професионален предлози.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата